Oferta pracy

Inżynier Procesu

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.O firmie

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Jarzębinowa 37

Stanowice (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie oraz optymalizacja procesów produkcyjnych,

  • odpowiadanie za standaryzację procesów produkcyjnych, tworzenie procedur i instrukcji,

  • prowadzenie i koordynowanie projektów optymalizacyjnych,

  • analizowanie wskaźników produkcyjnych pod kątem wszystkich strat,

  • wspieranie bieżących działań operacyjnych w fabryce,

  • udział w projektach inwestycyjnych oraz pracach zespołów TPM,

  • uczestnictwo w uruchamianiu nowych maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych,

  • koordynowanie działań KAIZEN.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, o specjalności technologia żywności, technologia przemysłu spożywczego

  • roczne doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze związanym z produkcją,

  • znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym lub pokrewnym,

  • znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi Lean,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,

  • doświadczenie w pracy z maszynami,

  • umiejętność obsługiwania programu MS Office (Word, Excel), mile widziane - obsługa program AutoCAD, SAP,

  • znajomość narzędzi do zarządzania projektami,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • umiejętność analizy złożonych problemów.

To oferujemy

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (w godzinach 07:00-9:00)

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia

  • prywatną opiekę medyczną

  • praca stacjonarna w naszym biurze w Stanowicach k.Oławy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch?

Przewiń do profilu firmy