Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

Hydroline Poland Sp. z o.o.O firmie

Hydroline Poland Sp. z o.o.

Metalowa 19

Stargard

Chcesz pracować w dużej, międzynarodowej firmie? Ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty i atrakcyjne wynagrodzenie? Zależy Ci na miejscu, gdzie będą szanowane Twoje prawa i atmosfera pracy? To znak, że szukamy właśnie Ciebie! Wyślij nam swoją aplikację i dołącz do Hydroline – czołowego producenta w dziedzinie produkcji siłowników hydraulicznych. Zaufaj doświadczeniu i tradycji budowanej od ponad 50 lat!

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Wdrażanie do produkcji nowych produktów
  • Przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy produkcyjne
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Nadzór nad bezpieczeństwem maszyn i narzędzi
  • Współpraca przy optymalizacji kosztów produkcji i layout-ów linii produkcyjnych
  • Udział w projektach z obszaru standaryzacji, 5S i normowania czasu pracy stanowisk produkcyjnych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (ewentualnie sr. techniczne wraz z doświadczeniem w podobnej branży),
  • Podstawowa znajomość hydrauliki,
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Mile widziane doświadczenie w procesach montażu, spawalniczych bądż obróbczych

Oferujemy:

  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • prywatne ubezpieczenie grupowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Further information on this recruitment is given by Ewelina Śliwińska Senior HR Coordinator

Ogłoszenie archiwalne