Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu - stażysta (2 letni program stażowy)

Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. HPCEO firmie

  • Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja przepływu w całym procesie produkcyjnym
  • Optymalizacja procesu skrawania i wyciskania (procesy technologiczne)
  • Optymalizacja procesów pomocniczych
  • Optymalizacja obłożenia obrabiarek
  • Analiza traconego czasu i proponowanie zmian
  • Redukcja kosztów wytwarzania (niszczone narzędzia), propozycje zmian
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w sposób systemowy (problem solving)
  • Optymalizacja stanowisk pracy z uwzględnieniem zasad ergonomii
  • Wykrywanie, zgłaszanie i eliminowanie źródeł zagrożeń dla bezpieczeństwa pracy
  • Aktywne uczestniczenie w audytach procesu produkcyjnego, 5S, BHP, Ochr. Środowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne : technologia budowy maszyn / obróbka skrawaniem (mile widziana).
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Gotowość do odbywania kilkumiesięcznej praktyki w innych krajach Europy
  • Znajomość narzędzi lean maufacturing (5S, VSM, PDCA, A3, SMED, TPM)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu office, głownie excel.

To oferujemy

  • 2 letnia umowa o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie w różnych lokalizacjach Parkera w Europie
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szereg benefitów, w tym m.in.: dodatkowa opieka medyczna, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe

Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. HPCE

Parker Hannifin Manufacturing High Pressure Connectors Europe (HPCE) rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku we Wrocławiu, a od 2004 roku mieści się w Siechnicach. Produkuje m.in. złączki hydrauliczne, zawory, przyłącza pomiarowe (EMA), szybkozłączki (UPTC). Nasze produkty wykorzystywane są w układach hydraulicznych maszyn i pojazdów roboczych, np. ładowarkach, dźwigach.Obecnie zatrudnia około 360 pracowników, m.in. w działach: jakości, procesów, logistyki, planowania, HR, kontrollingu, utrzymania ruchu oraz w obszarze produkcji.

Parker jest pracodawcą zapewniającym równe szanse i nie dyskryminuje ze względu na wiek, rasę, religię, pochodzenie etniczne, płeć, orientację seksualną lub niepełnosprawność

Firma Parker jest zobowiązana do przestrzegania wszystkich obowiązujących przepisów ustawowych i wykonawczych dotyczących gromadzenia, wykorzystywania, przekazywania i przechowywania danych osobowych, w tym prawa Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej (w tym rozporządzenia UE 2016/679 zwanego, Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych ”) oraz innych krajów, w których firma Parker prowadzi swoją działalność.

Inżynier Procesu - stażysta (2 letni program stażowy), Siechnice