Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

SWM Poland Sp. z o.o.

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie wiedzą na temat produktów Engineering Paper, ich właściwości fizykochemicznych, składu materiału, funkcjonalności, surowców itp.

  • Właściwą koordynację wszystkich działań związanych ze zmianami mającymi bezpośredni lub pośredni wpływ na produkt, takich jak:

  • Badania i rozwój produktów i procesów

  • Wdrożenie i zatwierdzenie nowych lub modyfikacja istniejących produktów

  • Wprowadzenie substytutów, zmianę składu materiału, substancji lub stężeń, które mogą wpłynąć na funkcjonalność produktu.

  • Przepływ informacji między operacją, zespołem sprzedaży, zespołem jakości procesu i zespołem R&D na poziomie lokalnym i globalnym

  • Walidacja i akceptacja zmian procesu w stosunku do projektu produktu.

  • Wdrażanie i rozwijanie systemów zbierających i analizujących on-line dane procesowe - Industry 4.0

  • Analizę statystyczną danych procesowych / jakościowych / produkcyjnych i wyciąganie wniosków celem ciągłego usprawniania i doskonalenia procesów produkcyjnych

  • Nadzór nad systemami on-line kontroli jakości produktu

  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych z reklamacjami dotyczącymi jakości produktu poprzez projektowanie eksperymentów.

Nasze wymagania

  • Wysokie zdolności analityczne, znajomość statystycznych metod analizy danych oraz wyciągania wniosków z takich analiz oraz określanie powiązań i zależności pomiędzy poszczególnymi parametrami / danymi

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinach związanych z przemysłem papierniczym lub zarządzaniem procesami.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie podzwaniającym na swobodną komunikację; znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie we wdrażaniu i w pracy z systemami informatycznymi do zbierania i analizy danych procesowych

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera

  • Wiedza techniczna na temat procesu wytwarzania i przetwarzania papieru

  • Znajomość MS Office, zwłaszcza Excel, Outlook i znajomość narzędzi statystycznych (np. Minitab)

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia międzynarodowej korporacji oraz rozwoju zawodowego,

  • System benefitów pozafinansowych (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie)

  • Eventy i imprezy okolicznościowe dla pracowników

  • Dofinansowanie posiłków

  • Bogate zaplecze socjalne

  • Miłą atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

SWM jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań inżynieryjnych i wysoce zaawansowanych materiałów dla różnych gałęzi przemysłu. Służymy klientom, którzy wymagają specjalistycznych i często niszowych rozwiązań w celu poprawy wydajności i trwałości swoich produktów.

Przewiń do profilu firmy