Oferta pracy

Inżynier Procesu

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.O firmie

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.

Pogodna 7

Świdnica

IDEAL AUTOMOTIVE to międzynarodowy dostawca tekstylnych systemów do użytku w przestrzeniach wewnętrznych, zewnętrznych i bagażowych w sektorze automotive. Nasze produkty dostarczamy do wiodących producentów samochodowych tj: BMW, Volvo, Mercedes-Benz, Audi. Nasze cele wspiera ponad 4000 pracowników w 17 lokalizacjach na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego nowego zakładu produkcyjnego w Świdnicy, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Obowiązki:

  • uruchamianie projektu/ów oraz kompleksowe zarządzanie ich cyklem życia
  • wyjaśnianie zakresu, celów i priorytetów projektu oraz definiowanie zadań
  • monitorowanie parametrów oraz mierzenie postępów projektu
  • identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem projektu
  • zarządzanie zmianami oraz analiza ich wpływu na dany projekt
  • zapewnienie należytej jakości prowadzonych działań zgodnie ze standardami
  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji projektowej (w tym monitorowanie budżetu)
  • stała współpraca z zespołem projektowym, w tym angażowanie zespołu i moderowanie spotkań
  • tworzenie rekomendacji, modelowanie i usprawnianie procesów
  • raportowanie i prezentowanie postępów projektu.
  • przygotowanie danych oraz udział w audytach Klientów, etc.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive
  • wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów)
  • dobra znajomość j. angielskiego lub znajomość j. niemieckiego
  • ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją techniczną
  • biegła znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point)
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność współpracy w zespole, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • terminowość, wysoka kultura osobista, otwartość na zmiany
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • system premiowy powiązany z realizacją celów
  • pakiet benefitów: dopłata do posiłków, prywatna opieka medyczna
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i zmotywowanym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IDEAL AUTOMOTIVE Swidnica Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy (58-100) przy ul. Pogodna 7, zwaną dalej „Administratorem” dla celów tej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest IDEAL AUTOMOTIVE Swidnica Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy (58-100) przy ul. Pogodna 7. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy