Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

AAM POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Świdnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

AAM POLAND sp. z o.o.

Szarych Szeregów 16/18

Świdnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja wykorzystania powierzchni, materiałów, personelu i sprzętu przy użyciu techniki lean (SMED, Pull System, 5S, Standaryzacja)
  • Analizowanie istniejących operacji i proponowanie uzasadnionych kosztowo ulepszeń; zarządzanie VSM (redukcja czasu realizacji)
  • Kalkulacja zapotrzebowania na pracowników produkcyjnych oraz biurowych dla nowych i istniejących projektów
  • Identyfikacja marnotrawstw i strat w procesie oraz wdrażanie usprawnień w celu ich redukcji
  • Zarządzanie Standardowymi Kartami Pracy i Instrukcjami Pracy
  • Odpowiedzialność za layout maszyn
  • Efektywne wykorzystanie IPF i innych systemów IT
  • Udział w zbieraniu danych w celu przygotowania oferty dla potencjalnego nowego biznesu
  • Współpraca z innymi działami podczas rozwoju i wprowadzania nowego produktu na rynek
  • Wsparcie procesu PPAP przy budowie części

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn oraz pokrewne)
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (min. B2)
  • Wiedza z zakresu metodologii Lean Management, narzędzi 5S, Kanban, VSM, Visual management
  • Umiejętność analitycznego myślenia i znajomość technik rozwiązywania problemów
  • Biegła znajomość programu MS Office, w szczególności Excel

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko
  • Stabilne warunku zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę sportową
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • kantyna

For over 20 years, customers around the world have entrusted AAM to design, engineer, validate and manufacture driveline and metal forming technologies for automotive, commercial and industrial markets. Today, we are a premier global Tier 1 automotive supplier with broad capabilities across multiple product lines to deliver efficient, powerful and innovative solutions for our customers. We’ve earned the trust of our suppliers and our customers through our steadfast commitments to quality, operational excellence and technology leadership.

AAM delivers power. We deliver power literally through vehicle components, systems and innovation, but we also deliver power in ways unseen. We power our associates, their families, and the communities in which we operate. Our global team of over 21,000 associates has a clear vision of where AAM is going and how we are going to get there. After all, they are the reason we are a leader in the automotive industry. We are powering the future. We are AAM. Move with us, and join #TeamAAM

Inżynier Procesu, Szarych Szeregów 16/18, Świdnica