Oferta pracy

Inżynier Procesu

Michael PageO firmie

  • Świebodzin, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inżynier ProcesuNumer ref.: JN -012021-1997206

Nadzór nad procesami produkcyjnymi w zakładzie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z branży automotive.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesami technologicznymi w zakładzie
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Określanie zdolności procesu i maszyny, Cpk, Cmk.
  • Udział w spotkaniach, konferencjach projektowych.
  • Optymalizacja złomu, zwiększanie wydajności produkcji.
  • Raportowanie Postępu Prac, Analiz, Testów.
  • Przygotowywanie firmy do Audytów Klienta, IATF, Środowiskowego, VDA

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynier mechanik.
  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu w firmie produkcyjnej
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów - znajomość narzędzi Problem Solving.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Odpowiedzialność i dokładność podczas wykonywania zadań.

Oferujemy

  • artakcyjne wynagrodzeni
  • dynamiczne środowisko pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy