Oferta pracy

Inżynier procesu

Recaro Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.

  • Dożynkowa 1, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dożynkowa 1

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • Aktualizacja layoutów linii produkcyjnych;

  • Balansowanie linii produkcyjnych;

  • dostosowywanie do bieżących potrzeb i zakup narzędzi i wyposażenia linii produkcyjnych;

  • Koordynowanie zadań związanych z RPCU;

  • Wdrażanie działań krygujących po audytach;

  • Uczestnictwo w produkcji foteli FAI;

  • Zarządzanie narzędziami Klienta;

  • Aktualizacja rejestru narzędzi dla Utrzymania Ruchu;

  • Zarządzanie wyposażeniem podlegającym UDT;

  • Utrzymanie narzędzi niezbędnych do produkcji seryjnej;

  • Praca z oprogramowaniem PLANT SIMULATION;

  • Prowadzenie ciągłego doskonalenia w swoim obszarze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (dużym plusem będzie praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym o podobnym charakterze);

  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Innowacyjność, zaangażowanie i chęć dalszego rozwoju;

  • Samodzielność;

  • Skrupulatność, dokładność, terminowość;

  • Umiejętności komunikacyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • nagrody roczne

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem GRUPY RECARO.

Zajmujemy się produkcją foteli do samolotów. Współpracujemy z dostawcami i producentami branży lotniczej z całego świata.

Przewiń do profilu firmy