Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Kniewska 3/7

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie procesu produkcyjnego,

  • Nadzór i analiza zużycia materiałowego produktów,

  • Nadzór nad dokumentacją procesu produkcji,

  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych,

  • Standaryzacja procesów produkcyjnych,

  • Przeprowadzanie audytów 5S,

  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych,

  • Szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych oraz procesów technologicznych,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, mechanika, elektryka lub pokrewne),

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym (konieczne dla Inżyniera Procesu),

  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z normami ISO 9001 oraz ISO 14001,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing,

  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji,

  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D/5Why),

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów CAD,

  • Znajomość systemów MRP będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Premia,

  • Praca od poniedziałku do piątku,

  • Możliwość rozwoju oraz awansu,

  • Przyjazna atmosfera w pracy,

  • Program poleceń pracowniczych 2000 zł,

  • Pakiet świadczeń socjalnych,

  • Imprezy integracyjne i upominki okazjonalne,

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • platforma kafeteryjny