Logo Pracuj.pl

Inżynier procesu

EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne i pomoc przy rozwiązywaniu problemów na produkcji
  • Tworzenie i nadzór dokumentacji technicznej i produkcyjnej
  • Wdrażanie metod i narzędzi Lean oraz innych metod z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Ciągłe doskonalenie procesów w przedsiębiorstwie,

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w branży produkcyjnej (najlepiej stanowiska związane z inżynierią procesu/produkcji)
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (5S, KAIZEN, MUDA etc.) oraz optymalizacji procesów
  • Komunikatywny poziom angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Znajomość MS Office oraz podstaw ISO 9001
  • Dobra znajomość technik komputerowych
  • Elastyczność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatna opieka medyczna MEDICOVER
  • Pakiet MULTISPORT
  • Bony świąteczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O.

Eegholm Polska Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2010 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z duńskim kapitałem, która działa na rynku europejskim od 90 lat. Zajmujemy się produkcją rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych.

Inżynier procesu, Szczecin