Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o.

  • Koksowa 3, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Koksowa 3

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w opracowaniu nowego procesu technologicznego i związanego z nim oprzyrządowania.

  • Inicjowanie działań w zakresie optymalizacji i usprawniania procesu wytwarzania, rozwiązywanie bieżących problemów

  • Rozpoznawanie i usuwanie przyczyn niezgodności występujących w procesie produkcyjnym.

  • Walidacja i rewalidacja procesów technologicznych.

  • Testowanie i ocena rozwiązań technologicznych i produktowych.

  • Tworzenie i analiza dokumentacji procesowej (SOP, PFMEA, Process Flow).

  • Identyfikacja oraz wdrożenie działań zapobiegającym stratom i nieefektywności produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany profil mechaniczny lub elektryczny – elektrotechnika.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2).

  • Dobra znajomość procesów i technologii produkcyjnych stosowanych w produkcji urządzeń mechanicznych i elektrycznych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi jakościowych i statystycznych

  • Praktyczna znajomość standardów jakości w przemyśle medycznym lub motoryzacyjnym będzie dodatkowym atutem.

  • Inicjatywa w działaniu, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Szukamy osoby o wysokich kwalifikacjach technicznych, kreatywnej i aktywnej w proponowaniu nowych rozwiązań i usprawnień z uwzględnieniem wszelkich rygorów wynikających z Systemu Zarządzania Jakością (QMS) w przemyśle medycznym. Praca wiąże się z koniecznością codziennej komunikacji w języku angielskim.

Ferrosan Medical Devices (FeMD), Electromechanics develops and manufactures innovative medical devices. Within our core areas in the medical device industry are devices for biopsy and minimally invasive surgery. We are over 120 employees in Poland and Denmark and part of the Ferrosan Medical Devices Group. Read more on: www.ferrosanmd.com.

Przewiń do profilu firmy