Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Procesu - Technolog

ENELION sp. z o.o.O firmie

  • Kartuska 228A
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ENELION sp. z o.o.

Kartuska 228A

Gdańsk

Firma Enelion Sp. z o o. z siedzibą w Gdańsku zajmuje się opracowywaniem, rozwojem oraz produkcją terminali ładujących do pojazdów elektrycznych. Spółka również realizuje oprogramowanie do zarządzania ładowarkami oraz magazynami energii.

Firma istnieje od 2015 roku, zatrudnia 40 osób w większości na umowę o pracę i funkcjonuje na międzynarodowym rynku elektromobilności. Współpracujemy z wiodącymi firmami zagranicznymi, a sama firma jest na etapie intensywnego rozwoju.

Opis stanowiska pracy

• Kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego.
• Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów i linii technologicznych.
• Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola.
• Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną
• Nadzór technologiczny (przy współpracy z Kierownikiem Produkcji) nad procesem produkcyjnym
• Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji - tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu.
• Identyfikacja problemów technologicznych i jakościowych i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
• Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych.
• Kontakt z Klientami w ramach wykonywanych obowiązków Inżyniera Procesu.
• Wsparcie technologiczne dla pracowników na wydziałach produkcyjnych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, elektronika, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa, automatyka i robotyka lub pokrewne).
• Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu.
• Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji.
• Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D/5Why/etc.).
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
• Znajomość pakietu MS Office.
• Umiejętność analitycznego myślenia.

Ogłoszenie archiwalne