Oferta pracy

Inżynier procesu/technolog

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8h między 6.00 - 14:00 (obowiązkowe 9:00- 14:00)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

W związku z licznymi, nowymi projektami, do zespołu naszego długoletniego Klienta, producenta komponentów elektronicznych, poszukujemy osoby na stanowisko Technolog - Inżynier procesu.

Jeżeli, tak jak nasz klient, lubisz pracować w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, cenisz sobie ekologiczne metody, a jednocześnie chcesz zdobyć doświadczenie u lidera w swojej branży – zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie procesów technologicznych

  • Ocena możliwości produkcyjnych wykonania danego produktu

  • Techniczne wsparcie działu produkcji w procesie wykonywania próbek, pre-serii oraz partii produkcyjnych

  • Koordynacja oraz organizacja pracy podczas uruchamiania produkcji nowych elementów

  • Uczestnictwo we wdrożeniach nowych maszyn

  • Kontakt z Klientami w celu omówienia kwestii technicznych

  • Kontakty z dostawcami materiałów

  • Obsługa programu ERP (SAP)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku technologa, konstruktora lub pokrewnym

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację z klientami i dostawcami zagranicznymi

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Komunikatywność i praca w zespole

  • Zdolności techniczne i manualne

  • Wyobraźnia przestrzenna

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP lub innego systemu ERP

  • Doświadczenie w branży związanej z komponentami elektronicznymi

Pracodawca oferuje

  • Pierwsza umowa na okres próbny na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony

  • Elastyczny czas pracy między 6.00, a 17.00

  • Możliwość udziału w prestiżowych targach i konferencjach branżowych

  • Duże możliwości rozwoju w ciekawych projektach

  • Benefity: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, premie świąteczne 2 razy do roku

  • Szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinansowania do szkoleń zewnętrznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

The world's leading workforce solutions company, offering temporary staffing, permanent placement and outsourcing across all sectors.

Przewiń do profilu firmy