Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu / Technolog

Guillin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Niepruszewo (pow. poznański)

    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesu produkcji opakowań (głównie papierowych)

  • Przeprowadzanie testów produkcyjnych alternatywnych materiałów

  • Wizyty u klientów w celu optymalizacji procesu oraz rozpatrywania reklamacji

  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu

  • Identyfikacja obszarów do poprawy oraz inicjowanie akcji korygujących

  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych produktów oraz maszyn produkcyjnych

  • Prowadzenie warsztatów Kaizen

  • Aktualizacja Layoutu przy wdrażanych projektach

  • Usprawnianie linii oraz gniazd produkcyjnych

  • Propagowanie kultury ciągłego doskonalenia

  • Motywowanie oraz rozwijanie świadomości i wiedzy pracowników w obszarach rozwiązywania problemów 5S, TPM oraz SMED

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w branży przetwórstwa papieru

  • Mile widziane doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych

  • Znajomość przetwórstwa papieru, tektury (technologia formowania i zgrzewania) będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w zakresie realizacji samodzielnych projektów

  • Praktyczna znajomość narzędzi doskonalenia – Lean Manufacturing (SMED, TPM, 5S, VSM, KAIZEN itp.)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Praktyczna znajomość MS Office

  • Mile widziana znajomość AutoCad

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Wsparcie w procesie adaptacji

  • System szkoleń i możliwość rozwoju

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Guillin Polska Sp. z o.o.

Guillin Polska spółka należąca do Grupy Guillin, jest europejskim liderem w dziedzinie rozwiązań dotyczących opakowań do żywności. Posiadamy zakłady produkcyjne w Oleśnicy i w Niepruszewie.

Skupiamy się na projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych opakowań spełniających najwyższe wymagania. Stale tworzymy nowe rozwiązania w zakresie opakowań, których design łączy estetykę, jakość i funkcjonalność.

Nasi pracownicy tworzą silne, zmotywowane zespoły, zawsze gotowe do mobilizacji w celu zaspokojenia potrzeb klientów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz z nazwą stanowiska na adres: GUILLIN POLSKA Sp. z o.o., ul. Jodłowa 2, 64-320 Niepruszewo, lub e.mail: APLIKUJ.