Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier procesu/Technolog

  • Olesno, opolskie
  • Specjalista
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OTTO WORK FORCE POLSKA dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olesno

    Zakres obowiązków:

    • Ulepszanie obecnych metod pracy , tworzenie nowych technik,
    • Zapobieganie i rozwiązywanie istniejących problemów technologicznych oraz jakościowych,
    • Monitoring oraz weryfikacja poprawnego stosowania uzgodnionych metod wytwarzania,
    • Wdrażanie instrukcji oraz dokumentacji procesowej,
    • Kontrola wydajności , analiza , wydawanie  oraz  weryfikacja norm,
    • Wdrażanie metod LEAN oraz ulepszanie przepływu materiałowego,
    • Tworzenie sugestii w zakresie CIP ( Kontynuowanie ciągłego ulepszania procesu),

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • Praktyczna znajomość metod LEAN

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, stabilnej firmie
    • Pracę na 1 zmianę
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
    • Ubezpieczenie na życie i benefity sportowe
    • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.