Logo Pracuj.pl

Inżynier procesu - Technolog pomp ciepła

TWEETOP Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego w zakresie produkcji pomp ciepła;
  • Wdrażanie nowoczesnych procesów technologicznych;
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej (instrukcje i przewodniki technologiczne);
  • Rozwój parametrów procesu;
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień na produkcji;
  • Udział w projektach badawczo - rozwojowych firmy;
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej do nowych projektów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji i sterowania urządzeń chłodniczych, pomp ciepła, lub instalacji klimatyzacyjnych;
  • Dobra umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego;
  • Znajomość procesów i zasad projektowania urządzeń chłodniczych i automatyki chłodniczej;
  • Znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

TWEETOP Sp. z o.o.

Głównym produktem firmy jest znany na rynku europejskim system rurowy Tweetop PERT. System ten jest przeznaczony do wewnętrznych instalacji wodno-grzewczych i opiera się na rurach wielowarstwowych PERT II/Al/PERT II w zakresie średnic od 14 do 75 mm. Produkcja rury wielowarstwowej PERT II/Al/PERT II jest realizowana w Polsce od 2007 roku w oparciu o nowoczesny park maszynowy oraz kompletnie wyposażone zaplecze laboratoryjne. Wszystko pod nadzorem doświadczonej kadry technicznej. Tweetop Sp. z o.o. jest jedną z czterech firm w Polsce produkującą rury wielowarstwowe z wkładką aluminiową typu PERT II/Al/PERT II.

Inżynier procesu - Technolog pomp ciepła, lubelskie