Oferta pracy

Inżynier Procesu Tłoczenia

Faurecia Automotive Polska S.A.

  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie oraz doskonalenie podległych procesów produkcyjnych

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji procesowej oraz technicznej dla danego obszaru

  • Zarządzanie projektami związanymi z rozwojem parku maszynowego

  • Planowanie i nadzorowanie nowych produktów oraz uruchomienie produkcji

  • Analizowanie danych jakościowych oraz określenie i wdrażanie działań prewencyjnych /korygujących

  • Tworzenie oraz wdrażanie standardów pracy w danym obszarze

  • Poszukiwania i współpraca z dostawcami części / przyrządów / maszyn

  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość rys. technicznego i umiejętność czytania podstawowych oznaczeń

  • Bardzo dobra znajomość technologii tłoczenia

  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane Automotive)

  • Mile widziana znajomość innych procesów technologicznych (zgrzewanie, nitowanie, skręcanie, spawanie, obróbka metali itp.)

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

  • Sumienność i terminowość

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji

  • Dobra znajomość języka angielskiego (Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem (francuski, niemiecki)

  • Znajomość CATIA v.5 będzie atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • system bonusowy

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy