Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu Tłoczenia (nowe uruchomienia / NPI)

CONSEA POLAND

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji komponentów motoryzacyjnych (aplikowanych także w pojazdach elektrycznych), która rozwija się w Opolu, poszukujemy Kandydatek i Kandytów na stanowisko: Inżynier Procesu Tłoczenia (nowe uruchomienia / NPI).

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie nowymi uruchomieniami i rozwój procesu tłoczenia w ramach produkcji prototypowej i nowych serii.

  • Doskonalenie procesu produkcyjnego w ramach nowych projektów.

  • Zapewnienie narzędzi do nowych uruchomień.

  • Wsparcie prototypowni i zapewnienie wyrobów gotowych na czas.

  • Monitowanie parametrów technologicznych dla procesu tłoczenia, wykrawania i zaciskania.

  • Ścisła współpraca z Działem Inżynierii w zakresie rozwoju i bieżącej produkcji wyrobów.

  • Monitowanie wyników analiz mikrograficznych celem poprawy i doskonalenia procesu produkcyjnego.

  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w ramach wymiany narzędzi i prób technologicznych na nowych tłocznikach.

  • Kontrola parametrów efektywności i jakości produkcji w podległym obszarze.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Inżynier Procesu, Inżynier Metalurg, Inżynier Tłocznictwa, Tooling Engineer, Stamping Engineer).

  • Doświadczenie w tłoczeniu metali.

  • Doświadczenie z branży automotive poparte doskonałą znajomością standardów motoryzacyjnych (VDA, IAIG, IATF).

  • Wykształcenie wyższe (metalurgia).

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2).

  • Znajomość oprogramowania CAD (Solidworks, Catia, Creo).

  • Umiejętność wykonywania pomiarów 3D.

  • Znajomość APQP.

Mile widziane

  • Otwartość i inicjatywa w działaniu.

  • Umiejętność współpracy.

  • Elastyczność w działaniu.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Pracodawca oferuje

  • Opiekę medyczną (Luxmed).

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Kartę Multisport.

  • Paczki świąteczne dla dzieci Pracowników oraz wyprawkę na podręczniki szkolne.

  • Firmową drużynę siatkówki.

  • Dobrą atmosferę, czyli dobre relacje i współpracę między działami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutacyjną wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 4143. Posiadamy swoje biura we Włoszech, w Chinach, Meksyku, Brazylii, USA i w Polsce.

Przewiń do profilu firmy