Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.O firmie

Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.

Kazimierza Przerwy-Tetmajera 16A

Trzcianka

Firma Gummi Welz Polen Sp. z o.o. w Trzciance, produkująca elementy z tworzyw sztucznych dla branży transportowo budowlanej, poszukuje pracownika na stanowisko

w branży Tworzywa Sztuczne - przetwórstwo przy wykorzystaniu włókien szklanych.

Zadania:

  • Nadzór konstrukcyjno-technologiczny przy produkcji wyrobów seryjnych.
  • Nadzorowanie produkcji prototypu i modeli, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie wg sporządzonej dokumentacji technicznej.
  • Koordynowanie procesu wdrożenia nowych wyrobów w serie.
  • Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjno - technologicznej prowadzonych projektów, nanoszenie i wdrażanie zmian.
  • Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji dla obecnych i potencjalnych klientów oraz na potrzeby wewnętrzne firmy.
  • Zarządzanie Stücklisten , Arbeitspläne.
  • Współpraca z obecnymi i potencjalnymi klientami.
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji, AZ, QS w zakresie technologiczym i konstrukcyjnym wyrobów / projektów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Biegła znajomość języka niemieckiego .
  • Mile widziana znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych szczególnie laminat ręczny , metoda iniekcyjno - próżniowa (RTM) .
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy projektowaniu wyrobów z tworzyw sztucznych.
  • Znajomość programów SolidWorks, AutoCAD.
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Bonusy finansowe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze szczegółowym opisem doświadczenia zawodowego, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, określeniem możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Gummi Welz Polen Sp. zo.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Ogłoszenie archiwalne