Oferta pracy

inżynier procesu (tworzywa sztuczne)

Devire

  • wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Dla firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych, zlokalizowanej w Nowym Tomyślu, poszukujemy doświadczonej Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Inżyniera procesu

Zakres zadań:

  • rozwój technologii obtrysku tworzywem sztucznym w procesie wtrysku wysokociśnieniowym w ramach prowadzonych projektów i niskociśnieniowego (hot-melt) w ramach prowadzonych projektów, a także technologii obtrysku metalem na maszynie wtryskowej w ramach prowadzonych projektów
  • monitorowanie, analiza i raportowanie wyników jakościowych
  • wdrażanie działań optymalizacyjnych
  • wprowadzanie dokumentacji procesu produkcji do kart parametrów
  • ustalanie optymalnych czasów wtrysku
  • inicjowanie projektów, działań optymalizacyjnych i delegowanie technologom zadań w ich ramach
  • wsparcie merytoryczne dla technologów w podejmowanych przez nich działaniach usprawniających
  • nadzór na procesem 17 wtryskarek

Oczekiwania:

  • wiedza teoretyczna oraz doświadczenie praktyczne z zakresu procesu wtrysku, przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • wiedza z zakresu budowy maszyn i narzędzi wtryskowych (formy i kasety)

  • minimum wykształcenie średnie techniczne

  • znajomość metodologii lean i doświadczenie w pracy z narzędziami optymalizacyjnymi

  • komunikatywny j. angielski lub niemiecki

  • obsługa MS Office

  • mile widziana znajomość Auto – CAD 2D, SAP, systemów nadzorujących pracę maszyn

Firma oferuje:

  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego (przejście z 2 etapowego na 3 etapowy proces w tym obtrysk ciekłym metalem)

    udział w międzynarodowych zespołach projektowych

  • udział w procesie uruchamiania nowych pierwszych tego typu i wyprodukowanych maszyn, które od strony funkcjonalności stanowią niejako polaczenie 3 maszyn obsługujących różne procesy.

  • odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej organizacji

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach

  • bogaty pakiet socjalny dla pracowników

  • stabilne warunki zartudnienia

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne