Oferta pracy

Inżynier Procesu

Magna Car Top Systems Poland Sp. z o.o.

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie technicznej ciągłości produkcji we współpracy z innymi działami.

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, instrukcji, procedur, struktur oraz norm, wykazów części i terminowe zaopatrywanie w konieczne narzędzia i urządzenia podlegające linie produkcyjne.

  • Zapewnienie wsparcia inżynierskiego w zakresie rozwiązywania problemów, ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego oraz doboru i dostępności właściwych narzędzi, przyrządów i wyposażenia.

  • Zapewnienie powtarzalności, stabilności i standaryzacji procesów produkcyjnych z założonymi normami jakościowymi i wydajnościowymi.

  • Inicjowanie zmian technicznych.

  • Nadzorowanie zmian inżynieryjnych, wprowadzanie nowych urządzeń oraz procesów technologicznych.

  • Organizacja miejsca pracy zgodnie z zasadami ergonomii oraz lean manufacturing.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, minimum tytuł inżyniera na kierunkach Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa, Automatyka i Robotyka.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Znajomość procesów produkcyjnych.

  • Znajomość specyfikacji technicznej IATF 16949.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Mile widziana znajomość SAP ERP.

  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne