Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

Magna Car Top Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Magna Car Top Systems Poland Sp. z o.o.

Turyńska 80

Tychy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie technicznej ciągłości produkcji we współpracy z innymi działami.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, instrukcji, procedur, struktur oraz norm, wykazów części i terminowe zaopatrywanie w konieczne narzędzia i urządzenia podlegające linie produkcyjne.
  • Zapewnienie wsparcia inżynierskiego w zakresie rozwiązywania problemów, ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego oraz doboru i dostępności właściwych narzędzi, przyrządów i wyposażenia.
  • Zapewnienie powtarzalności, stabilności i standaryzacji procesów produkcyjnych z założonymi normami jakościowymi i wydajnościowymi.
  • Inicjowanie zmian technicznych.
  • Nadzorowanie zmian inżynieryjnych, wprowadzanie nowych urządzeń oraz procesów technologicznych.
  • Organizacja miejsca pracy zgodnie z zasadami ergonomii oraz lean manufacturing.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, minimum tytuł inżyniera na kierunkach Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa, Automatyka i Robotyka.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość procesów produkcyjnych.
  • Znajomość specyfikacji technicznej IATF 16949.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość SAP ERP.
  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Inżynier Procesu, Turyńska 80, Tychy