Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

PLASTWIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Ujście

    Ujście, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych, dokumentacją technologiczną, BOM, stanem technicznym maszyn i urządzeń pomocniczych, bezpieczeństwem pracowników produkcyjnych,

  • Przeprowadzanie prób, wdrażanie zmian technologicznych i konstrukcyjnych

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz wdrażanie usprawnień

  • Wspieranie działu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń, zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI

  • Analiza KPI produkcyjnych, wyciąganie wniosków i sugerowanie zmian optymalizacyjnych

  • Współudział przy ustalaniu przyczyn i eliminacji niezgodności wyrobu na zgodność z wymaganiami

  • Inicjowanie, prowadzenie projektów w obszarze produkcji

  • Przekazywanie swojej wiedzy eksperckiej innym pracownikom firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość powiazań systemów ERP, MES, APS, CMMS, WMS oraz pakietu MS Office

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Zaangażowanie w powierzone zadania i dobra organizacja pracy własnej

  • Doświadczenie i wiedza z zakresu technologii procesu produkcyjnego, standardowych procesów doskonalenia Lean Manufacturing

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych

  • Odpowiedzialną i samodzielną pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity pozapłacowe (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, PPK)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Poszukujemy osoby:

  • Z wiedzą i doświadczeniem w zakresie procesów produkcyjnych obróbki plastycznej metali

  • Z wysokim poziomem umiejętności technicznych, analitycznych i komunikacyjnych

  • Z łatwością docierającej do źródeł informacji w poszukiwaniu realnych danych

  • Dostrzegającą obszary do optymalizacji, stosuje odpowiednie narzędzia w tym z zakresu Lean Manufacturing

  • Świetnie radzącą sobie w obszarze prowadzenie projektów

  • Z bardzo dobra znajomość Excela, w zakresie tworzenia raportów, analiz, symulacji itd.

  • Zaangażowanej, kreatywnej, konsekwentnej, otwartej

Plastwil od ponad 35 lat jest wiodącym producentem elementów do nawierzchni szynowych, w szczególności elementów przytwierdzeń szyn do podkładów. Plastwil specjalizuje się również w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku, projektowaniu i budowie form wtryskowych oraz obróbce mechanicznej metali. Podstawowym celem, który sukcesywnie realizujemy od wielu lat, jest budowanie marki będącej symbolem wysokiej jakości, z gwarancją trwałości i bezpieczeństwa.

Przewiń do profilu firmy