Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu w dziale Logistyki Profili

  • Kraków, Ochmanów (pow. wielicki), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marka Oknoplast wyznacza trendy w zakresie innowacyjności, wysokich parametrów technicznych i oferowanej trwałości, a linie produktów zdobywają uznanie Klientów oraz nagrody branżowe. Konstrukcje aluminiowe Aluhaus – to wysoka estetyka i komfort użytkowania połączone z nowoczesnym wzornictwem i precyzją.

    Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1500 pracowników a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej jakości.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
    INŻYNIER PROCESU W DZIALE LOGISTYKI PROFILI
    Miejsce pracy: Ochmanów, okolice Krakowa
    Numer referencyjny: 35/IP/AS/2018

    Zadania:

    • wprowadzanie nowych procesów technologicznych oraz optymalizacja istniejących,
    • realizacja projektów doskonalących,
    • analiza i dokumentacja zgodności nowych rozwiązań z założeniami,
    • opracowywanie dokumentacji technicznej,
    • wsparcie techniczne wydziałów produkcyjnych,
    • praca z systemem ERP,
    • prowadzenie szkoleń.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna,
    • możliwość uczestniczenia w tworzeniu i realizacji strategii firmy,
    • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń,
    • możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji,
    • przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych, itp.),
    • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

    Jeśli posiadasz:

    • minimum rok doświadczenia w obszarze produkcyjnym na stanowisku inżyniera procesu lub pokrewnym,
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • wiedzę z zakresu technologii, kontroli jakości i utrzymania ruchu,
    • znajomość procesu okleinowania profili będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość środowiska Office (Excel, Word, Power Point) umożliwiającą przygotowanie porównań, zestawień, analiz, prezentacji, itp.,
    • znajomość programu AutoCAD na poziomie umożliwiającym sprawne wykonywanie prostych rysunków,
    • praktyczną znajomość narzędzi Lean,
    • wiedzę z zakresu prowadzenia projektów,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Jeśli potrafisz:

    • odpowiedzialnie realizować powierzone cele,
    • efektywnie zarządzać czasem własnym,
    • pracować zespołowo,
    • pracować pod presją czasu,
    • wytrwale poszukiwać optymalnych rozwiązań.

    DOŁĄCZ DO ZESPOŁU OKNOPLAST

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk:

    Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami i skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Przesłanie do Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Oknoplast Sp. z o.o.) z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Oknoplast Sp. z o.o. celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Jeżeli chciałbyś/chciałabyś, aby Twoje dokumenty aplikacyjne mogły być wykorzystane w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Oknoplast Sp. z o.o.) z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Oknoplast Sp. z o.o.) z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże.

    Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych jest dostępnych na https://oknoplast.com.pl/prywatnosc/klauzula-informacyjna-dla-kandydata-do-pracy-na-podstawie-umowy-o-prace/