Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu w Dziale Technicznym

MUELLER FABRYKA ŚWIEC SAO firmie

MUELLER FABRYKA ŚWIEC SA

Biały Bór 211

Biały Bór (pow. grudziądzki)

Mueller Fabryka Świec S.A. jest jednym z wiodących producentów świec na świecie. W naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że ludzie są najważniejszym kapitałem i dobrem firmy. Każdego z naszych pracowników traktujemy jako ważne ogniwo w osiąganiu sukcesu, a jego pracę traktujemy z należytym szacunkiem.

Praca w Mueller Fabryka Świec S.A. to duża samodzielność, realny wpływ na rozwój firmy, przyjazna atmosfera i praca zespołowa.

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją utrzymania ruchu (harmonogramy przeglądów, chacklisty).
  • Wdrażanie filozofii TPM w Dziale Technicznym i produkcyjnym.
  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi.
  • Nadzór nad certyfikacją maszyn przez firmy zewnętrzne.
  • Zakup oraz wdrażanie nowych maszyn na procesie.
  • Koordynacja procedur ISO w Dziale Technicznym.
  • Koordynacja projektów w dziele technicznym.
  • Nadzór nad zespołem (5 pracowników).
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pożarowym zakładu (koordynacja firm zewnętrznych).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w Dziale Technicznym min 2 lata.
  • Znajomość TPM.
  • Znajomość pakietu office.
  • Znajomość ISO9001.

Benefity:

    • prywatna opieka medyczna
    • bonus finansowy za polecenie pracownika
    • paczki świąteczne dla dzieci
    • premia roczna
    • nagrody za pomysły pracowników
    • celebrowanie drobnych świąt
    • jasna ścieżka rozwoju
    • imprezy i konkursy dla dzieci pracowników
    • stabilne zatrudnienie
    • przyjazna atmosfera
    • nowoczesny park maszynowy
Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.)."

Ogłoszenie archiwalne