Oferta pracy

Inżynier Procesu w Dziale Technicznym

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie działań usprawniających na maszynach, liniach oraz stanowiskach montażowych,

  • Współpraca z dostawcami maszyn i oprzyrządowania na etapie tworzenia koncepcji, odbioru i uruchomienia,

  • Konstruowanie i wdrażanie nowego oprzyrządowania na liniach produkcyjnych

  • Tworzenie koncepcji nowych maszyn i procesów

  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Definiowanie parametrów w procesach montażowych i testowych

  • Wspomaganie działów produkcyjnych w rozwoju i doskonaleniu procesów,

  • Tworzenie katalogu wymogów specyfikacji maszyn,

  • Współpraca z działami centralnymi w zakresie rozwoju nowych technologii i zaplecza technologicznego,

  • Tworzenie dokumentacji procesowej (Process Data Sheet),

  • Rozwiązywanie problemów procesowych i technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika/automatyka/robotyka),

  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera w branży motoryzacyjnej,

  • Znajomość zasad projektowania i konstrukcji mechanicznych,

  • Znajomość oprogramowania CAD (AutoCad/ SolidEdge/ Inventor),

  • Znajomość procesów wkręcania, wciskania, prasowania, testów szczelności oraz kontroli systemami wizyjnymi będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność analizowania schematów pneumatycznych,

  • Znajomość i praktyczne zastosowanie narzędzi jakościowych (MSA, SPC, PFMEA, 8D, 5xwhy, Ishikawa),

  • Umiejętność pisania skryptów Phyton i Java oraz znajomość Microsoft Azure i Power BI będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość norm jakościowych obowiązujących w branży motoryzacyjnej oraz dyrektyw maszynowych,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Wewnętrzne szkolenia zarówno techniczne jak i z kompetencji miękkich,

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Przyjazna atmosfera pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch. Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy