Oferta pracy

Inżynier Procesu w Fabryce Lodówek

Whirlpool CorporationO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) jest wiodącą na świecie firmą produkującą sprzęt AGD, o rocznej sprzedaży wynoszącej około 19 miliardów dolarów, zatrudniającą 78 000 pracowników i posiadającą 57 ośrodków produkcyjnych i badawczych w 2020 roku. Firma wprowadza na rynek marki Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, JennAir, Indesit i inne w prawie każdym kraju na świecie.

Whirlpool Corporation jest konsekwentnie uznawana przez FORTUNE za jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie. Nasze wartości są siłą napędową wszystkiego, co robimy. Uczciwość, Szacunek, Integracja i Różnorodność, Jeden Whirlpool oraz Duch Zwycięstwa prowadzą nasze zespoły do doskonałości. Poznaj nas i przekonaj się, jak to jest być częścią firmy, która nieustannie dąży do poprawy jakości życia w domu.
Obowiązki, które na Ciebie czekają na tym stanowisku:
  • Wdrażanie nowych technologii w procesach produkcyjnych (spienianie, manipulatory, taśmy montażowe , windy).
  • Nadzór i  koordynacja oraz optymalizacja wdrożonych technologii i aktualnych procesów
  • Działania korygujące dotyczące działania całości procesu
  • Szkolenie pracowników w zakresie obsługi nowych technologii
  • Przygotowanie i analiza dokumentacji technicznej
  • Rozwiązywanie problemów wspólnie z zespołem Help Chain i czynne wdrażanie uzgodnionych rozwiązań
  • Wdrażanie projektów oszczędnościowych zgodnie z metodologią WCM
Nasze oczekiwania względem kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Około 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min B1
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania dokumentacji maszyn i urządzeń
  • Umiejętność obsługi AutoCad
  • Podstawowa znajomość działania sterowników PLC
  • Podstawowa znajomość konstrukcji i funkcjonowania maszyn w zakresie mechaniki, hydrauliki, elektryki i sterowania
  • Odpowiedzialność i zdolność reagowania na nieprzewidziane sytuacje
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu w dużej firmie o renomowanej marce;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju;
  • Pakiet benefitów m.in  możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kart sportowych, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna, Pracownicze Programy Emerytalne i inne świadczenia socjalne;
  • Przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy
Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) is the world’s leading kitchen and laundry appliance company, with approximately $20 billion in annual sales, 77,000 employees and 59 manufacturing and technology research centers in 2019. The company markets Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, JennAir, Indesit and other major brand names in nearly every country throughout the world. Additional information about the company can be found at whirlpoolcorp.com

Ogłoszenie archiwalne