Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu w Laboratorium Elektroniki Drukowanej i Ogniw Słonecznych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii Sp. z o.o. to organizacja badawczo-rozwojowa (RTO – Research &Technology Organization), nastawiona na rozwój innowacji, nowych technologii i badań na potrzeby nowoczesnego przemysłu. Posiadamy najbardziej kompleksową infrastrukturę badawczą w Europie środkowo-wschodniej wyposażoną w najnowszy sprzęt laboratoryjny. Prowadzimy prace w obszarach biotechnologii, diagnostyki medycznej, farmacji, nanotechnologii, technik laserowych, inżynierii materiałowej i chemii. Opracowywane technologie zdobywają nagrody na międzynarodowych targach i konferencjach naukowych. Od samego początku tworzone są z myślą o wdrożeniach w przemyśle, co sprawia, że PORT Sp. z o.o. systematycznie rozwija obszar biznesowy.

    Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Inżynier Procesu
    w Laboratorium Elektroniki Drukowanej i Ogniw Słonecznych
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref: IP/LEDOS/2018

    Główne zadania i obowiązki:

    • Obsługa i nadzór nad powierzoną aparaturą badawczą.
    • Współpraca z działem technicznym organizacji i partnerami zewnętrznymi w zakresie usług serwisowych, w celu utrzymania właściwego stanu technicznego powierzonej aparatury badawczej.
    • Pomoc w utrzymaniu operacyjności komór rękawicowych (GloveBox) ze zintegrowanym powlekaczem obrotowym (ang. spin-coater) i urządzeniem próżniowym.
    • Przygotowywanie zamówień i przeprowadzenie procesów w ramach projektów i zleceń komercyjnych.
    • Sporządzanie raportów i sprawozdań z prowadzonych badań.

    Kwalifikacje zawodowe:

    • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze: fizyka, elektrotechnika, elektronika, bądź pokrewne.
    • Znajomość technologii nanoszenia cienkich warstw.
    • Znajomość metod oczyszczania i aktywacji powierzchni metodami chemicznymi i przy użyciu urządzeń plazmowych.
    • Umiejętność obsługi stało- i zmiennoprądowych urządzeń pomiarowych.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z: komorami rękawicowymi, powlekaczami obrotowymi, urządzeniami próżniowymi umożliwiającymi napylanie cienkich warstw.
    • Chęć podjęcia studiów doktoranckich w ramach doktoratu wdrożeniowego o tematyce związanej z wytwarzaniem i charakterystyką przeźroczystych kontaktów dla struktur półprzewodnikowych.
    • Średnia ocen ze studiów minimum 4,0.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym z uwzględnieniem terminologii naukowej.
    • Umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności interpersonalne.

    Kandydatom oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę.
    • Pracę w nowoczesnym laboratorium naukowo-badawczym.
    • Możliwości rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w badaniach wykorzystujących najnowszą aparaturę i metody badawcze.

     Aplikacje należy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz w tytule wpisując nr ref.: IP/LEDOS/2018 w terminie do 31.08.2018 r.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie przez firmę PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

    lub (w przypadku zainteresowania udziałem także w przyszłych rekrutacjach):

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Stabłowicka 147. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    Więcej informacji o ochronie danych osobowych: http://www.eitplus.pl/oferty-pracy/ochrona-danych-osobowych/

    Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.