Inżynier Procesu w Laboratorium Nanotechnologii Struktur Półprzewodnikowych i Mikroobróbki Laserowej

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-23
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2017-11-22)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o. to organizacja badawczo-rozwojowa (RTO – Research &Technology Organization), nastawiona na rozwój innowacji, nowych technologii i badań na potrzeby nowoczesnego przemysłu. Posiadamy najbardziej kompleksową infrastrukturę badawczą w Europie środkowo-wschodniej wyposażoną w najnowszy sprzęt laboratoryjny. Prowadzimy prace w obszarach biotechnologii, diagnostyki medycznej, farmacji, nanotechnologii, technik laserowych, inżynierii materiałowej i chemii. Opracowywane technologie zdobywają nagrody na międzynarodowych targach i konferencjach naukowych. Od samego początku tworzone są z myślą o wdrożeniach w przemyśle, co sprawia, że Wrocławskie Centrum Badań EIT+ systematycznie rozwija obszar biznesowy.

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref: IP/ML/10/2017

Główne zadania i obowiązki:

  • Realizacja zleceń komercyjnych w zakresie obsługi urządzeń laboratoryjnych, w szczególności systemów obróbki laserowej, fotolitografii oraz napylarki (także w laboratorium o podwyższonej czystości).
  • Obsługa i nadzór nad aparaturą badawczą.
  • Utrzymywanie właściwego stanu technicznego powierzonej aparatury badawczej laboratorium.
  • Współpraca z działem technicznym wewnątrz organizacji.
  • Pomoc w utrzymaniu operacyjności laboratoriów.

Kwalifikacje zawodowe:

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe).
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą i utrzymaniem aparatury naukowo-badawczej.
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium.
  • Rzetelność, skrupulatność i cierpliwość.

Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w nowoczesnym laboratorium naukowo-badawczym.
  • Możliwości rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w badaniach wykorzystujących nowoczesne techniki i najnowszą aparaturę badawczą.

 Aplikacje należy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj  w tytule wpisując nr ref.:
IP/ML/10/2017

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się