Oferta pracy

Inżynier Procesu w Zespole Projektowym

Valeo Wiper Systems Zakład Produkcji WycieraczekO firmie

  • Przemysłowa 3, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Valeo Wiper Systems Zakład Produkcji Wycieraczek

Przemysłowa 3

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wdrożenie nowych projektów do seryjnej produkcji zgodnie z wewnętrznymi procedurami i wytycznymi firmy;

  • Współpraca z zespołami projektowymi w zakresie definiowania procesów i analiza wykonalności nowych produktów;

  • Definiowanie specyfikacji środków produkcji;

  • Współpraca z dostawcami maszyn i narzędzi przy projektowaniu;

  • Wdrażanie i walidacja środków produkcji;

  • Tworzenie dokumentacji procesowej dla prowadzonych projektów;

  • Zapewnienie gotowości procesu do SOP;

  • Prowadzenie analiz w przypadku problemów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: preferowane kierunki Mechanika i budowa maszyn, Automatyka i robotyka, Inżynieria produkcji;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego;

  • Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Podstawowa wiedza w zakresie mechaniki, pneumatyki, elektryki i układów sterowania

  • Wiedza z zakresu narzędzi jakościowych: FMEA, SPC

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność;

  • Zorientowanie na cel oraz myślenie analityczne;

  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • Obsługa programów CAD 3D oraz wiedza z zakresu dyrektywy maszynowej i norm zharmonizowanych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;

  • Atrakcyjne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit i karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracownicze Programy Emerytalne i inne świadczenia socjalne.

  • Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Valeo Wiper Systems

Zakład Produkcji Systemów Wycieraczek w Skawinie specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, malowaniu oraz montażu piór, ramion i mechanizmów wycieraczek. W 2013 roku dodatkowo rozpoczęto produkcję silników do wycieraczek. Działalność Zakładu Produkcji Systemów Wycieraczek w Skawinie jest dodatkowo wspierana przez nowoczesne centrum badań i rozwoju, które obecnie zatrudnia około 100 pracowników.

Przewiń do profilu firmy