Inżynier Procesu

Mera Metal S.A.O firmie

Mera Metal S.A.

Małowiejska 31

Warszawa

MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało- i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Zadania:

  • weryfikacja istniejących procesów produkcyjnych, szczególnie procesów technologicznych
  • współpraca z działem technologicznym przy tworzeniu i wdrożeniu do produkcji nowych technologii
  • opracowanie i wdrożenie procedur przezbrojeń maszyn oraz stałe monitorowanie ich realizacji
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • udział we wdrażaniu nowych produktów
  • analizowanie podstawowych wskaźników produkcyjnych tj. efektywność, jakość i koszty

Profil kandydata:

  • dyplom inżyniera
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem procesem projektowania
  • doświadczenie w projektowaniu AUTO-CAD
  • doświadczenie związane z technologiami obróbki blach i profili metalowych: cięcia (w tym cięcia laserowego), gięcia, wytłaczania, lakierowania proszkowego.
  • zmysł techniczny, doświadczenie w optymalizacji technologii wytwarzania pod kątem redukcji kosztów
  • znajomość języka angielskiego stanowić będzie atut
  • biegłe posługiwanie się komputerem, znajomość pakietu Ms Office, w szczególności EXCELA oraz sytemu ERP.
  • znajomość i doświadczenie we wdrażaniu narzędzi Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • ciekawe wyzwanie
  • pracę w stabilnym otoczeniu
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji wraz z premią motywacyjną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy