Oferta pracy

Inżynier Procesu

DOVISTA PolskaO firmie

  • Wędkowy (pow. tczewski)

    Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja i usprawnienia procesu produkcyjnego zgodnie z zasadami BHP i wymaganiami jakościowymi

  • poprawa wskaźników ogólnozakładowych tj. czas przezbrojeń maszyn, organizacja stanowisk pracy, przepływy materiałowe, wielkość stanów magazynowych, poziom braków

  • wdrażanie metod kontroli procesu,

  • obliczanie czasów operacji i procesów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne)

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym

  • umiejętność analizowania czynności standardowych

  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • ogólna znajomość systemów ERP

  • znajomość programowania/obsługi maszyn CNC będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • samodzielność w działaniu oraz zorientowanie na rezultaty

  • umiejętność analitycznego myślenia odpowiedzialność, obowiązkowość

  • bardzo dobra organizacja pracy, zorientowanie na szczegóły, rzetelność, dokładność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

DOVISTA Polska

DOVISTA Polska Sp. z o.o. - największy w Polsce producent okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą okien fasadowych i drzwi, przy wykorzystaniu unikalnych i nowoczesnych technologii, pozwalających na wytwarzanie oryginalnych produktów.   DOVISTA Polska Sp. z o.o. jest własnością VKR Holding, grupy kapitałowej posiadającej spółki w sektorach okien dachowych (VELUX) i elewacyjnych (DOVISTA). VKR Group zatrudnia ok. 15 tys. pracowników w ponad 40 krajach.

Przewiń do profilu firmy