Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

Kettler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Potrzebowicka 5, Wieleń
    Wieleń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Kettler Polska Sp. z o.o.

Potrzebowicka 5

Wieleń

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie usprawnień w procesie technologicznym oraz nadzór, koordynacja ich przebiegu

  • Realizacja wszelkich działań korygujących dotyczących całości procesu lub jego poszczególnych elementów

  • Przygotowanie i analiza dokumentacji technicznej z każdego etapu prac

  • Pomiar i analiza czasów pracy pracowników oraz maszyn (czasy cyklu)

  • Ścisła współpraca z działem R&D (wzorcownia), Produkcji, Planowania Produkcji, Utrzymania Ruchu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Podstawowa znajomość metodologii i narzędzi LEAN Manufacturing (TPM, OEE, SMED, SPC, FMEA)

  • Dynamika oraz gotowość do nauki i rozwoju

To oferujemy

  • Wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)

  • Praca w oparciu o umowę o pracę

  • Darmowy transport w okolicach

  • Praca na 1 zmianę

  • Udział w ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe