Oferta pracy

Inżynier Procesu

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inżynier ProcesuNumer ref.: Nr ref.: IPP/JJ

Obowiązki:

  • przygotowanie specyfikacji maszyn, narzędzi, urządzeń,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami procesowymi i produktowymi,
  • współpraca ze wszystkimi działami w celu opracowania specyfikacji i norm,
  • nadzór nad procesami produkcyjnymi z uwzględnieniem SPC,
  • wdrażanie nowych procesów, zmian technicznych w zakresie nowych narzędzi, oprzyrządowania, itp.,
  • tworzenie i kontrola dokumentacji systemowej i stanowisk pracy (BOM, PFMEA, Flow Chart, Instrukcje Pracy, itp.).
  • wdrażanie nowych maszyn,
  • odpowiedzialność za uruchomienie procesu produkcyjnego zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i budżetem,
  • odpowiedzialność za przekazanie maszyn i procesów do produkcji seryjnej,
  • zapewnianie wsparcia i szkoleń dla pracowników produkcji,
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesach i maszynach,
  • wsparcie przy przygotowywaniu raportów G8D.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w okolicach Włocławka,
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie Produkcją, Elektronika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (preferowane w przemyśle motoryzacyjnym),
  • praktyczna wiedza z zakresu SPC, FMEA, Six Sigma, APQP, Auto CAD, Lean, OEE, MTM,
  • doświadczenie w zmianach procesowych w obszarze produkcji masowej,
  • wiedza i umiejętność wykorzystania metod rozwiązywania problemów w praktyce,
  • bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, proaktywność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2).

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, możliwość korzystania z ubezpieczeń grupowych, Multisport),
  • wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym kurs języka angielskiego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy