Oferta pracy

Inżynier Procesu

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wnioskowanie i wprowadzanie zmian w dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej

  • wdrażanie opracowań technologicznych w produkcji, walidacja maszyn, urządzeń i procesów produkcyjnych

  • prowadzenie bieżącej obsługi technologicznej na wydziałach produkcyjnych

  • realizacja działań mających na celu utrzymanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów, prowadzenie doświadczeń i analiz porównawczych

  • przygotowanie założeń techniczno-technologicznych dla nowych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub rozpoczęta nauka w tym kierunku

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność organizacji pracy

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • zatrudnienie bezpośrednio przez WIKA Polska

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • szansę na rozwój w ramach struktur wewnętrznych

  • okres wdrożenia i szkolenia stanowiskowe

  • pakiet benefitów (m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, przedświąteczne świadczenia pieniężne 2 razy w roku, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Cv można złożyć:

  • w recepcji WIKA WPL ul. Łęgska 29/35

  • w recepcji WIKA SGF ul. Kawka 6

  • lub za pomocą Aplikuj