Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

Oleofarm sp. z o. o.O firmie

  • Mokronoska 8, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Oleofarm sp. z o. o.

Mokronoska 8

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych;

  • Optymalizacje i ciągłe doskonalenie istniejących technologii;

  • Wdrażanie nowych produktów, opakowań i rozwiązań technicznych;

  • Opracowywanie i aktualizacje dokumentacji technologicznej;

  • Aktualizacje danych w systemie ERP;

  • Wykonywanie analiz statystycznych dotyczących nadzorowanych procesów;

  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu przy rozwiązywaniu problemów technicznych;

  • Udział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem technologii;

  • Opracowanie raportów serii, procedur i instrukcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Technologia Żywności, Inżynieria Produkcji, Biotechnologia, Mechanika lub pokrewne);

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku – warunek konieczny;

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej – mile widziane;

  • Wiedza z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji farmaceutycznej;

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją produkcyjną, kwalifikacją, walidacją procesów produkcyjnych oraz higienicznych;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • Dokładność i odpowiedzialność w trakcie wykonywanej pracy;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Dobra znajomość MS Office;

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • Pracę przy wdrażaniu nowych technologii.

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przewiń do profilu firmy