Oferta pracy

Inżynier procesu

3M Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Kowalska 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

3M Wrocław Sp. z o.o.

Kowalska 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi w obszarze wytwórni taśm przemysłowych

  • Identyfikacja, analiza i rozwiązywanie problemów procesowych na produkcji

  • Rozwój technologiczny procesów produkcyjnych

  • Aktualizowanie standardów produktów i procesów we współpracy z międzynarodowym zespołem

  • Tworzenie specyfikacji technicznej nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz kontrolnych systemów wizyjnych

  • Kwalifikowanie nowych produktów, maszyn, urządzeń

  • Prowadzenie oraz udział w projektach Six Sigma zorientowanych na poprawę jakości procesu, bezpieczeństwa oraz redukcję kosztów (ciągłe doskonalenie)

  • Współpraca z innymi działami oraz zespołami projektowymi w transferze technologii oraz rozwiązywaniu problemów

  • Definiowanie oraz prowadzenie testów technologicznych w celu usprawnienia procesów

  • Identyfikowanie krytycznych miejsc procesu oraz zapewnienie ich właściwej kontroli

  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale inżynierii procesowej w firmie produkcyjnej

  • Praktyczna znajomość przynajmniej dwóch z wymienionych procesów: powlekanie / cięcie i konwertowanie materiałów / procesy montażowe: roboty i manipulatory

  • Doświadczenie w uruchomieniach nowych procesów / linii technologicznych

  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych (w tym transfery produkcji)

  • Praktyczna znajomość wymagań ISO 9001 oraz IATF 16949 a także narzędzi jakościowych (8D, APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint)

  • Znajomość Lean Manufacturing oraz metodologii Six Sigma

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Dobre warunki finansowe

  • Coroczną nagrodę wakacyjną

  • Benefity, jak m.in.: multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz emerytalny

  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS

  • Dofinansowanie posiłków

  • Bezpłatny transport dla pracowników

  • Parking i rowerownię na terenie zakładów

  • Ciekawą ofertę szkoleniową, udział w projektach i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Nauka i opracowane w 3M nowoczesne technologie znajdują zastosowanie na całym świecie, poprawiając jakość życia. Osiągamy roczną sprzedaż na poziomie 33 miliardów dolarów, a ponad 93 000 naszych pracowników współpracuje z klientami na całym świecie. 3M od lat angażuje się w innowacje. Budując przestrzeń do poszukiwania nowych rozwiązań, zachęcamy i wspieramy naszych pracowników do podejmowania ryzyka w wypracowywaniu kreatywnych rozwiązań. Czerpiemy z różnorodności, co owocuje innowacyjnością. U nas możesz wykorzystać swój talent, tworząc rozwiązania, które mają znaczenie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowała Cię nasza oferta?