Oferta pracy

Inżynier Procesu

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.

  • Kwiatkowskiego 7, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kwiatkowskiego 7

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i przygotowanie procesu produkcyjnego dla nowych wyrobów,

  • Definiowanie i nadzorowanie parametrów procesów produkcyjnych,

  • Nadzorowanie standardów (pracy i jakościowych) w procesach,

  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej procesów produkcyjnych,

  • Szkolenia pracowników produkcyjnych,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem produkcyjnym,

  • Optymalizacja urządzeń oraz procesów produkcyjnych,

  • Analiza błędów, określanie przyczyn oraz definiowanie działań zapobiegawczych,

  • Nadzór nad przeprowadzanymi zmianami,

  • Aktywny udział w projektach ciągłego doskonalenia,

  • Udział w tworzeniu i aktualizacji FMEA procesu,

  • Współpraca z innymi działami oraz lokalizacjami Grupy ETO.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechatronika, budowa maszyn),

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego,

  • Znajomość podstaw zarządzania jakością,

  • Znajomość podstaw LEAN Management,

  • Praktyczna znajomość metod i technik dotyczących rozwiązywania problemów,

  • Zorientowanie na cele,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy

  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive

  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy

  • Atrakcyjny system premii miesięcznych i kwartalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • nagrody kwotowe i rzeczowe

  • dwudaniowy obiad za 8 zł

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Zaproszenie na rozmowę

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Rozpoczęcie współpracy

Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu

Przewiń do profilu firmy