Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 7

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i przygotowanie procesu produkcyjnego dla nowych wyrobów,
  • Definiowanie i nadzorowanie parametrów procesów produkcyjnych,
  • Nadzorowanie standardów (pracy i jakościowych) w procesach,
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej procesów produkcyjnych,
  • Szkolenia pracowników produkcyjnych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem produkcyjnym,
  • Optymalizacja urządzeń oraz procesów produkcyjnych,
  • Analiza błędów, określanie przyczyn oraz definiowanie działań zapobiegawczych,
  • Nadzór nad przeprowadzanymi zmianami,
  • Aktywny udział w projektach ciągłego doskonalenia,
  • Udział w tworzeniu i aktualizacji FMEA procesu,
  • Współpraca z innymi działami oraz lokalizacjami Grupy ETO.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechatronika, budowa maszyn),
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • Znajomość podstaw zarządzania jakością,
  • Znajomość podstaw LEAN Management,
  • Praktyczna znajomość metod i technik dotyczących rozwiązywania problemów,
  • Zorientowanie na cele,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),
  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy
  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • Atrakcyjny system premii miesięcznych i kwartalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • nagrody kwotowe i rzeczowe
  • dwudaniowy obiad za 8 zł

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Zaproszenie na rozmowę

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Rozpoczęcie współpracy

Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu

Inżynier Procesu, Kwiatkowskiego 7, Wrocław