Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

Persan Polska S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Persan Polska S.A.

Krakowska 112/116

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie procesów oraz wprowadzanie działań usprawniających (ciągłe doskonalenie, rozwój obowiązujących standardów, optymalizację kosztów oraz realizację założonych celów – KPI),
  • Definiowanie i optymalizowanie kluczowych parametrów procesów produkcyjnych (m.in. standardowych czasów operacji, Określanie zasobów oraz poziomu zużycia surowców),
  • Aktywne uczestniczenie i/lub kierowanie zespołami projektowymi,
  • Uczestniczenie we wdrażaniu nowych produktów, maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
  • Prowadzenie szkoleń oraz warsztatów dla pracowników,
  • Optymalizacja maszyn, procesów i ergonomii pracy.
  • Przeprowadzanie audytów stwierdzających zgodność prowadzonych procesów z założeniami oraz ustalonymi standardami,
  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej,
  • Współpracowanie z pozostałymi działami firmy,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz kalkulacji na potrzeby zespołu/ organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne,
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu, Inżyniera Produktu w firmach produkcyjnych ( Preferowana branża FMCG)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna wiedza z zakresu: mechaniki i automatyki przemysłowej ; projektowania oprzyrządowania produkcyjnego
  • Wiedza z zakresu pakietu MS Office oraz programów graficznych typu Inventor,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz ustalania priorytetów,
  • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu,
  • Dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie praktyczna znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją oraz technologii wydruku 3D

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę już od pierwszego dnia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz premię produkcyjną,
  • Dofinansowanie do wakacji i posiłków oraz fundusz socjalny (m.in. bony świąteczne),
  • Reklamowe produkty firmy co 3 miesiące - chemia gospodarcza i kosmetyki,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Pracę w dobrze skomunikowanej części Wrocławia-dojazd komunikacją miejską (3, 5, 114, 243, 901, 900L, 900P),
  • Dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km),
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta

Inżynier Procesu, Krakowska 112/116, Wrocław