Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

Boart Longyear Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem montażu/ testowania wiertnic oraz wdrażania nowych projektów,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i procesowych w oparciu o standardy pracy i analizę przyczynowo – skutkową,

  • Współpraca w rozwiązywaniu problemów wspólnych dla różnych obszarów firmy,

  • Współpraca z dostawcami i klientami oparta na wymaganiach technicznych oraz jakościowych,

  • Przygotowanie, aktualizacja i doskonalenie dokumentacji procesowej,

  • Realizacja zmian specyfikacji produktów oraz procesu montażu zgodnie z systemem PLM,

  • Utrzymywanie danych technologicznych w systemie MRP (ORACLE),

  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników produkcyjnych,

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych zgodnie z zasadami LEAN.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie inżynierii procesu,

  • Wyższe wykształcenie techniczne lub ostatni rok studiów (preferowany wydział mechaniki),

  • Mile widziana znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów: PDCA, 8D, 5 WHY,

  • Znajomość rysunku technicznego i pakietu MS Office,

  • Komunikatywny język angielski,

  • Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing,

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia.

To oferujemy

  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • kartę Sodexo Lunch Pass

  • dofinansowanie do nauki języków obcych;

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Umiejętności są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas są wartości, którymi kierujemy się w firmie. Przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pracowników, a w ślad za nim praca zespołowa, skupienie na klientach oraz uczciwość.

Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze- działamy globalnie zarówno prowadząc usługi odwiertów, jak i produkując maszyny i narzędzia wiertnicze. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Zawsze staramy się być fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.

Jesteśmy pracodawcą promującym równe szanse w zatrudnieniu. Dotyczy to wielu aspektów – jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób spoza Polski oraz osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Przewiń do profilu firmy