Oferta pracy

Inżynier Procesu

Persan Polska S.A.

Krakowska 112/116

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie procesów oraz wprowadzanie działań usprawniających (ciągłe doskonalenie, rozwój obowiązujących standardów, optymalizację kosztów oraz realizację założonych celów – KPI),

  • Definiowanie i optymalizowanie kluczowych parametrów procesów produkcyjnych (m.in. standardowych czasów operacji, Określanie zasobów oraz poziomu zużycia surowców),

  • Aktywne uczestniczenie i/lub kierowanie zespołami projektowymi,

  • Uczestniczenie we wdrażaniu nowych produktów, maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,

  • Prowadzenie szkoleń oraz warsztatów dla pracowników,

  • Optymalizacja maszyn, procesów i ergonomii pracy.

  • Przeprowadzanie audytów stwierdzających zgodność prowadzonych procesów z założeniami oraz ustalonymi standardami,

  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej,

  • Współpracowanie z pozostałymi działami firmy,

  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz kalkulacji na potrzeby zespołu/ organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne,

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu, Inżyniera Produktu w firmach produkcyjnych ( Preferowana branża FMCG)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Praktyczna wiedza z zakresu: mechaniki i automatyki przemysłowej ; projektowania oprzyrządowania produkcyjnego

  • Wiedza z zakresu pakietu MS Office oraz programów graficznych typu Inventor,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz ustalania priorytetów,

  • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu,

  • Dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie praktyczna znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją oraz technologii wydruku 3D

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę już od pierwszego dnia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz premię produkcyjną,

  • Dofinansowanie do wakacji i posiłków oraz fundusz socjalny (m.in. bony świąteczne),

  • Reklamowe produkty firmy co 3 miesiące - chemia gospodarcza i kosmetyki,

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Pracę w dobrze skomunikowanej części Wrocławia-dojazd komunikacją miejską (3, 5, 114, 243, 901, 900L, 900P),

  • Dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km),

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Budowa nowego zakładu produkcyjnego Persan Polska S.A.

We wrześniu 2021 roku we Wróblowicach, miało miejsce uroczyste otwarcie budowy naszego nowego zakładu produkcyjnego w Polsce.

Polski oddział pełni strategiczną rolę. To jedna z największych jednostek produkcyjnych grupy Persán w tej części Europy. Produkcja opiewa na ponad 100 tys. ton rocznie, a towar dostarczany jest do ponad 30 krajów na świecie.

Nowoczesny obiekt jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój spółki oraz rosnące zapotrzebowanie rynkowe. Będzie przygotowany na 1000 stanowisk pracy, a rozbudowane zaplecze badawczo-rozwojowe, którego powierzchnia zwiększona zostanie niemal pięciokrotnie, zapewni optymalne warunki do tworzenia nowatorskich rozwiązań, które będą nie tylko wygodne dla konsumentów, ale też przyjazne środowisku.

Planowany termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2023 roku.

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta

Przewiń do profilu firmy