Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • analiza procesów produkcyjnych i logistycznych oraz inicjowanie i koordynowanie działań mających na celu ich ciągłe doskonalenie, optymalizację kosztów, realizację założonych poziomów KPI oraz rozwój istniejących standardów;
    • udział i/lub kierowanie zespołami  projektowymi;
    • wsparcie obszarów operacyjnych w zakresie technicznym i organizacyjnym;
    • prowadzenie szkoleń i warsztatów doskonalących;
    • prowadzenie audytów stwierdzających zgodność prowadzonych procesów z założeniami oraz ustalonymi standardami;
    • koordynowanie realizacji działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących;
    • udział we wdrażaniu nowych produktów, maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych;
    • definiowanie i optymalizacja kluczowych parametrów procesów produkcyjnych (m.in. standardowe czasy operacji, bilans operatorów, zużycie materiałów);
    • opracowywanie dokumentacji oraz przygotowywanie raportów;
    • współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w branży FMCG;
    • wykształcenie wyższe techniczne;
    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • min. dobra znajomość języka angielskiego;
    • znajomość nowoczesnych metod zarządzania w tym Lean Management;
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office;
    • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność i odpowiedzialność;
    • kreatywność, inicjatywa, komunikatywność oraz wysokie zaangażowanie;
    • zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia;
    • orientacja na wyniki, realizację wyznaczonych celów oraz ciągłe doskonalenie własnych umiejętności.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej;
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji;
    • system premiowania;
    • dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej;
    • darmowe produkty firmy raz na kwartał;
    • fundusz socjalny;
    • szkolenia;
    • karta multisport i prywatna opiekę medyczna;
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego w związku z dynamicznym rozwojem firmy.
    Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim klikając w przycisk "Aplikuj".