Inżynier procesu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje osób na stanowisko:

    INŻYNIER PROCESU
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie i przygotowanie procesu produkcyjnego dla nowych wyrobów,
    • Definiowanie i nadzorowanie parametrów procesów produkcyjnych,
    • Nadzorowanie standardów (pracy i jakościowych) w procesach,
    • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej procesów produkcyjnych,
    • Szkolenia pracowników produkcyjnych,
    • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem produkcyjnym,
    • Optymalizacja urządzeń oraz procesów produkcyjnych,
    • Analiza błędów, określanie przyczyn oraz definiowanie działań zapobiegawczych,
    • Nadzór nad przeprowadzanymi zmianami,
    • Aktywny udział w projektach ciągłego doskonalenia,
    • Udział w tworzeniu i aktualizacji FMEA procesu,
    • Współpraca z innymi działami oraz lokalizacjami Grupy ETO.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenia wyższego technicznego (automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechatronika, budowa maszyn),
    • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego,
    • Znajomość podstaw zarządzania jakością,
    • Znajomość podstaw LEAN Management,
    • Praktyczna znajomość metod i technik dotyczących rozwiązywania problemów,
    • Zorientowanie na cele,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),
    • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
    • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny: MultiSport, opieka medyczna, stołówka pracownicza,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

    Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę ETO MAGNETIC Sp. z o.o. moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. na potrzeby przebiegu rekrutacyjnego”.

    bottom