Oferta pracy

Inżynier Procesu

TechniSat Digital Sp. z.o.oO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa TechniSat projektuje i produkuje elektronikę użytkową oraz produkty informatyczne na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych. Produkcja odbywa się w zakładach na terenie Europy, w tym także w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach koło Obornik Śląskich, gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery.

INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • Wykształcenie techniczne mechaniczne lub elektroniczne
  • Doświadczenie i swoboda w projektowaniu przy użyciu oprogramowania SolidWorks lub AutoCad
  • Łatwość w analizowaniu dokumentacji i rysunków technicznych
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiazywania problemów;
  • Chęć ciągłego samodoskonalenia

MILE WIDZIANE:

  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim
  • Praktyczne, poparte portfolio, doświadczenie w projektowaniu narzędzi i detali mechanicznych ze stali i aluminium

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie zaawansowanej technologicznie;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Kartę restauracyjną;
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne);
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie, modyfikowanie i optymalizowanie konstrukcji narzędzi do sitodruku;
  • Testowanie i wdrażanie nowych materiałów i narzędzi w procesie nadruku;
  • Definiowanie i standaryzowanie ustawień drukarek SMT.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ
lub dostarczenie do siedziby firmy
TechniSat Digital Sp. z o.o. ul. Poznańska 2, Siemianice, 55-120 Oborniki Śląskie
W razie pytań zachęcamy do kontaktu: 71 310 40 28 , 71 310 42 27

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. , z siedziba w Siemianicach
dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego"
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. zo.o.
z siedziba w Siemianicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy "

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy