Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Materialise to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się belgijska firma, założona w 1990 roku. Światowy lider technologii przyrostowych, dostarczający niezwykłe rozwiązania klientom działającym w wielu branżach przemysłowych np. automotive, lotnictwo i medycyna. Zatrudniamy ponad 1800 pracowników na całym świecie. Naszą misją jest tworzenie innowacji dla lepszego i zdrowszego świata, dzięki wykorzystywaniu autorskiego oprogramowania i technologii druku 3D.

    W związku z uruchomieniem nowego Centrum Kompetencji Technologii Druku 3D oraz intensywnym rozwojem naszego zespołu w Polsce, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Zakres obowiązków:

    • Ścisła współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w ramach zapewnienia ciągłości i poprawnego funkcjonowania procesów produkcyjnych
    • Opracowywanie technologii produkcji dla nowych projektów
    • Odpowiedzialność za przygotowanie obszaru produkcyjnego na potrzeby nowych procesów
    • Rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnień technologicznych
    • Zarządzanie dokumentacją inżynieryjną, sporządzanie analiz wykonalności projektu
    • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych
    • Analiza wydajności oraz jakości procesów, maszyn i urządzeń
    • Analiza danych jakościowych oraz projektowanie działań prewencyjno/korygujących
    • Tworzenie oraz wprowadzanie standardów pracy w danym obszarze
    • Przestrzeganie zasad wynikających z przepisów BHP oraz ochrony środowiska

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane kierunkowe (zarządzanie procesami produkcyjnymi, przetwórstwo tworzyw sztucznych, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka itp.)
    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Znajomość narzędzi i systemów wspierających produkcję (Lean Manufacturing, SPC, FMEA itp.)
    • Znajomość technologii przyrostowych będzie dodatkowym będzie atutem
    • Umiejętność interpretacji dokumentacji procesowej oraz technicznej
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność obsługi komputera, MS Office (Word, Excel, Powerpoint), CAD
    • Zdolność analitycznego myślenia, kreatywność i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność pracy w zespole, otwartość, komunikatywność
    • Chęć pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

    Materialise oferuje:

    • Pracę w innowacyjnej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
    • Nowoczesne, komfortowe biuro
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Transport firmowy
    • Lekcje angielskiego
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń (w Polsce i za granicą)

    Thank you for your interest in our company.

    For further information please visit our website www.materialise.pl

    bottom

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Materialise S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Materialise do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

    Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Materialise S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Belgijska 1, 55-040 Kobierzyce. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.