Oferta pracy

Inżynier Procesu Wtrysku

Clinico Medical sp. z o.o.

  • Błonie (pow. średzki)

    Błonie (pow. średzki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie, inicjowanie i optymalizowanie procesów produkcyjnych na obszarze wtrysku

  • Rozwiązywanie problemów procesowych i jakościowych w oparciu o analizę danych (OEE)

  • Nadzór nad dedykowanym procesem produkcyjnym oraz dokumentacją procesową

  • Ścisła współpraca z działem Jakości, Inżynierii Projektów oraz Narzędziownią

  • Współpraca z działem Reklamacji w zakresie analizowania i rozwiązywania problemów jakościowych

  • Współpraca z działem Utrzymania Ruchu w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych na wtryskarkach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu Wtrysku lub Technologa

  • Wykształcenie z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dużym atutem

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość Minitab będzie dużym atutem

  • Gotowość do pracy w strefie czystej (Cleanroom)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży medycznej

  • Benefity z ZFŚS [wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci, wydarzenia kulturalne, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport]

  • Finansowane przez pracodawcę bogate pakiety prywatnej opieki medycznej Luxmed

  • Dofinansowanie do ciepłych posiłków i przekąsek w kantynie oraz cateringu dietetycznego (dofinansowanie ze strony pracodawcy)

  • Bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, grupowego ubezpieczenia,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Emerytalnych

  • Przyzakładową fundację pomocy pracownikom w potrzebie oraz uczestnictwo w akcjach charytatywnych

  • Imprezy integracyjne i sportowe

  • Owoce dla wszystkich pracowników

  • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 6-9)

  • Home office

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

4

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

5

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

6

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji