Inżynier Procesu Wtrysku

MAFLOW PLASTICS POLAND SP. Z O.O.

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie prób technologicznych dla nowych wyrobów;

  • Sporządzanie pełnej dokumentacji technicznej po przeprowadzonych próbach technologicznych zgodnie z obowiązującymi wymaganiami;

  • Ocenianie próbek i jakości narzędzi po przeprowadzonych próbach (wymiary, kształt, ocena wizualna);

  • Dobieranie materiałów / tworzyw i komponentów do realizacji procesu produkcyjnego;

  • Analizowanie niezgodności produktu i wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość produktu;

  • Przygotowywanie i czynny udział w zespołach projektowych związanych z przygotowaniem i aktualizacja FMEA;

  • Sprawowanie nadzoru nad zmianami inżynieryjnymi, kontrola nad zapisami i rejestrami zmian;

  • Planowanie i uruchomienia nowych wyrobów zgodnie z przyjętym harmonogramem wdrożenia;

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z przekazaniem nowego projektu na obszar produkcji (tabela warunków produkcji wytyczne / standardy / zalecenie itd.);

  • Przygotowanie i sprawowanie nadzoru nad wymogami zawartymi w APQP dla produkcji przed seryjnej oraz seryjnej;

  • Optymalizowanie procesu produkcyjnego jak i produktu w celu podniesienia wydajności i minimalizacji kosztów produkcji;

  • Przeprowadzanie oceny stanu technicznego wykonanego oprzyrządowania u Dostawcy i w Zakładzie Produkcyjnym (po dostawie);

  • Analizowanie oprzyrządowania (formy) pod kątem powstających niezgodności w wyrobie oraz nadzór nad ich doskonaleniem;

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i przeprowadzanie ustaleń technicznych z dostawcami materiałów, komponentów, itp. w celu poprawienia jakości produktu;

  • Kontrolowanie parametrów wtrysku i aktualizacja Tabel Warunków Produkcji;

  • Udzielanie wsparcia technicznego w procesie kalkulacji nowych wyrobów;

  • Udzielanie wsparcia technicznego (ocena i analiza ryzyka) przy projektowaniu nowych wyrobów, projektowaniu i budowie nowych narzędzi na potrzeby produkcji;

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość języka niemieckiego;

  • Doskonała znajomość specyfiki branży automotive oraz tworzyw sztucznych, w tym znajomość konstrukcji i budowy maszyn wtryskowych;

  • Umiejętność programowania i obsługi robotów (Serpro, Engel, Yushin, Kuka, Witmman);

  • Dobra znajomość oprogramowania CAD(AutoCad, Catia, 3D-Tool);

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość wymagań IATF, VDA 6.3, FMEA, APQP, SPC, FormelQ oraz narzędzi jakościowych do rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność opracowywania dokumentami technologicznej, administrowanie danymi, kalkulacji kosztów nowych detali, przeprowadzania prób technologicznych;

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic i SEP;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (krajowych i zagranicznych);

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;

  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;

  • Pakiet benefitów pracowniczych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • Pracę w dynamicznym środowisku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Maflow Plastics Poland to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej, wykorzystywanych wewnątrz i na zewnątrz samochodów.

MPP jest częścią Grupy Maflow, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, która szerzej wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Boryszew S.A., notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przewiń do profilu firmy