Inżynier Procesu Wtrysku

Megatech Industries Tomaszow Sp. z o.o.O firmie

Megatech Industries Tomaszow Sp. z o.o.

Piaskowa 120

Tomaszów Mazowiecki

Mega-Organizacja, Mega-Produkty, Mega-Klienci, Mega-Cele – Tym jest Megatech. Wspólnie z ponad 3 700 Pracownikami zlokalizowanymi w naszych 16 zakładach na całym świecie, ściśle współpracujemy z czołowymi producentami z branży automotive, aby stworzyć doskonale rozwiązania techniczne. Naszym głównym profilem działalności są wnętrza samochodowe. Rozwijamy się znacząco i stale zwiększamy nasz profesjonalizm. Dlatego potrzebujemy zaangażowanych członków zespołu!

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy:

Obowiązki na danym stanowisku:

  • Projektowanie procesów technologicznych za zakresu procesów wtrysku w branży automotive z uwzględnieniem wymagań klienta, czasów operacyjnych, wydajności, ergonomii i zasad Lean Management;
  • Bieżące wspomaganie Działów Produkcji i Jakości w zakresie rozwiązywania problemów natury technologicznej;
  • Analizowanie i proponowanie działań usprawniających w zakresie procesów produkcji komponentów dla branży automotive;
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i parametrów procesu;
  • Prowadzenie testów technologicznych;
  • Nadzór i wprowadzanie zmian inżynieryjnych w zakresie procesu produkcji komponentów dla branży automotive.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży automotive;
  • Dobra wiedza z zakresu technologii procesu wtrysku (warunek koniczny)
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • Umiejętność projektowania procesów technologicznych;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie;
  • Możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy