Oferta pracy

Inżynier procesu wtrysku (tworzywa sztuczne)

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier procesu wtrysku (towrzywa sztuczne)

Numer ref.: /175/07/2020/AK

Obowiązki:

  • Projektowanie procesów technologicznych z zakresu procesu wtrysku w branży automotive z uwzględnieniem zasad Lean Management,
  • Wspieranie działów produkcji i jakości w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,
  • Analizowanie i proponowanie działań usprawniających w zakresie procesów produkcji komponentów dla branży automotive,
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej parametrów procesu,
  • Prowadzenie testów technologicznych,
  • Nadzór i wprowadzanie zmian inżynieryjnych w zakresie procesu produkcji komponentów dla branży automotive.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z procesem wytłaczania lub w zakresie tworzyw sztucznych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność projektowania procesów technologicznych.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • Pakiet socjalny,
  • Prywatną opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy